Archiv

27.-29.6.2015 Výstavní, pracovně cvičící a "crazy" víkend
Naprosto dokonalý víkend jsme prožili u našich kamarádů v Troubsku. Sobotní den začal mezinárodní výstavou v Brně. Jako první z našeho týmu se s Hančou předvedla nádherná flatí "kočka" Amanda (Love Is All Around Black Brianta) a výsledkem V1, CAC dokončila Českého šampiona krásy! Po dlouhém čekání přišla řada na našeho Anguska. Naposledy si v kruhu zaběhal ve třídě mladých a s touto kategorií se rozloučil úžasně: V1, CAJC, BOJ (Best of Junior) a BOS (Best of Sex). Na výstavě se také prezentoval ve třídě otevřené Chunnýskův synáček Aaron White Coffee. Páníčkům Tomovi a Soně moc děkujeme za prezentaci a ještě jednou gratulujeme ke krásnému 3.místečku :-).
Sobotním odpolednem začal náš výcvikový maraton a skončil pondělním večerem. Pilně se cvičilo .... ale také jsme si užívali s Pájínkem ...... bylo k neuvěření, co vše se dá vymyslet a realizovat za "crazy" nápady :-) Hanče a Péťovi patří obrovský dík nejen za nepřekonatelný víkend, kouzelné fotky, ale především za výcvikové rady, které jsou k nezaplacení!!! DĚKUJEMEEE!!!
Jak jsme si víkend užívali můžete shlédnout zde.


21.6.2015 Pracovní víkend ..... zkoušky se blíží :-)
Náročný pracovní víkend ja za námi. Zkoušky se blíží.... Cvičilo se o 106 :-) Příprava Beebinky na LZ (lesní zk.) a VZ (všetranné zk.). Angusek trénuje na ZVP (vodní zk.), ZV (zk. vloh) a PZ (podzimní zk.).

17.6.2015 Diplomy Junior šampiona a Veterán šampiona jsou domáááááá :-)
S hrdostí oznamujeme, že Angusek je již oficiálně ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION. Je to jeho první šampion krásy a  druhý se již rýsuje v PL :-)  Chunnýsek  je také již "ofíko" ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION. Je to jeho 12.dokončený šampionát krásy!!!!


13. a 14.6.2015 Víkend snů pro naše chlupáčky :-)
Sobotní slunný den jsem strávili na překrásném zámku v Náměšti na Hané, kde se konala Oblastní výstava psů spolu se Speciální výstavou klubu KCHVO. Zastoupna byla celá naše 4 nohá rodinka a jiná než 1. místa nám dnes nepatřila :-). Nejprve se předvedl náš nejmladší, Angusek (14 měsíců), který vyhrál opravdu vše, co se dalo. Získal ve tříde mladých ocenění: výborný 1, CAJC (Nejlepší mladý), BOJ (Nejlepší mladý plemene) a titul JBIS (Nejlepší mladý výstavy). Angusek se také na výstavě stal kandidátem chovu,, jupííííí :-) Tímto úspěchem splnil podmínky pro udělení titulu JUNIOR ŠAMPION CZ!!!
Beebinka se prezentovala ve vítězech a vyběhala si: výborná 1, CAC (Vítěz třídy) a VSV (Vítěz speciální výstavy)!!! Otec našeho Anguska, Deano z Šafranice si po zásluze odnášel i ten titul nejvyšší BOB (Vítěz plemene). Dočkal se i Chunnýsek, po nádherném předvedení si vysloužil: výborný 1 a VTV (Vítěz třídy veteránů) a v závěrečných soutěžích dokonce získal ocenění NEJLEPŠÍ VETERÁN VÝSTAVY!!! Je to k neuvěření, ale byl to poslední krok ke splnění titulu ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION!!! Chunnýskův 12. šampionát krásy......  Nádherný den plný emocí, úspěchů a především strávený s  celou rodinkou a super kamarády!!!
V neděli ještě bojoval Angusek na Národní výstavě v Jelenie Góre. Opět získal veškerá ocenění: výborný 1, Nejlepší mladý, BOJ (Nejlepší mladý plemene) i ten titul nejvyšší BOB (Vítěz plemene). Společnost nám tentokráte dělala naše sousedka  a její úžasná Eliška, která si odvážela naprosto stejný výsledek :-). Holkám moc děkujeme za společnost!


30.5.2015 Rodina opět pohromadě, cvičení a focení........
Další úžasnou sobotu jsme strávili u páníčků našeho tatínka vrhu "A" Deanouška. Opět se pilně cvičilo, fotilo..... Alče a Standovi opět velký dík za VŠE!!! Moc se těšíme za 14 dní na speciální výstavě, kde se předvede celá naše rodinka :-)


23.5.2015 Zlatý den našeho Anguska
Sobotní den jsme si celá rodinka užili v Litoměřicích. Angusek s Chunnýskem se proběhli ve výstavním kruhu  a výsledky jsou úžasné. Chunnýsek ve třídě veteránů stříbrný. Angusek zazářil, vyhrál třídu mladých (CAJC), nejlepšího mladého (BOJ) a následně i vítěze plemene (BOB). Jsme na našeho mlaďocha opravdu moc a moc pyšní. Již jen jeden titil ze třídy mladých a Junior šampion je náš :-) Cestou domů jsme zastavili na osvěžení a plaváníčko v Labi :-). Obrovský dík Alče (panička tatínka našich štěňátek Deanouška) za společnost, podporu a veškerou pomoc!!!  


9.5.2015 Rodinné shledání rodičů (Beeba a Deano) vrhu "A" a synáčka Anguska
Nádhernou sobotu jsem si užili u našeho tatínka vrhu "A" Deanouška a jeho skvělých páníčků. Společné cvičeníčko, výborný obídek a samozřejmě rodinné foceníčko. Angusek začíná být čím dál více podobný svému tatínkovi :-) Alče a Standovi za vše VELKÝ DÍK a už se moc těšíme na další návštěvu :-)


8.5.2015 Každoroční pampeliškové foceníčko
Jako každoročně jsme nemohli odolat focení v úžasných pampeliškách. Letos poprvé na jiném místečku :-).


29.04.2015 Štěňátka po Chunnýskovi slaví již své 2. narozeniny
Již své 2. narozeniny slaví potomci po Chunnýskovi: AMOR ("Čak"), ANDY, AARON, ADRICA, AYLA, AURA, ANGIE, AIRA CHS White Coffee .
Někteří slaví své výstavní úspěchy, cvičí na poli pracovní, ale především jsou to úžasní, nejvěrnější parťáci a rodinní společníci :-) Přejeme pevné zdravíčko a spoustu psích radostí :-)


26.4.2015 Polské vítězství a nádherné Turawské jezero
Nádherný a veleúspěšný den jsme strávili s babičkou Haničkou na mezinárodní výstavě psů v Opole (PL) a Turawském jezeře. Jako jediný byl přihlášený náš nejmladší Angusek. Ve třídě mladých získal od paní rozhodčí následující hodnocení: výborný 1, Vítěz mladých, BOJ a titul nejvyšší BOB. Jednoduše vyhrál vše, co se dalo :-). Po výstavě jsme si udělali výlet na překrásné Turawské jezero, kde se Angusek mohl vyřádit :-).


1 of 44
<< >>

Kontakt:

Monika Sloupenská

a

Pavel Sloupenský

Strmá 338

550 01 Broumov

Tel.:

+420 604 617 587

E-mail:

chscrazyforever@email.cz

chscrazyforever.cz

výmarský ohař štěňata