Archiv

23.5.2015 Zlatý den našeho Anguska
Sobotní den jsme si celá rodinka užili v Litoměřicích. Angusek s Chunnýskem se proběhli ve výstavním kruhu  a výsledky jsou úžasné. Chunnýsek ve třídě veteránů stříbrný. Angusek zazářil, vyhrál třídu mladých (CAJC), nejlepšího mladého (BOJ) a následně i vítěze plemene (BOB). Jsme na našeho mlaďocha opravdu moc a moc pyšní. Již jen jeden titil ze třídy mladých a Junior šampion je náš :-) Cestou domů jsme zastavili na osvěžení a plaváníčko v Labi :-). Obrovský dík Alče (panička tatínka našich štěňátek Deanouška) za společnost, podporu a veškerou pomoc!!!  


9.5.2015 Rodinné shledání rodičů (Beeba a Deano) vrhu "A" a synáčka Anguska
Nádhernou sobotu jsem si užili u našeho tatínka vrhu "A" Deanouška a jeho skvělých páníčků. Společné cvičeníčko, výborný obídek a samozřejmě rodinné foceníčko. Angusek začíná být čím dál více podobný svému tatínkovi :-) Alče a Standovi za vše VELKÝ DÍK a už se moc těšíme na další návštěvu :-)


8.5.2015 Každoroční pampeliškové foceníčko
Jako každoročně jsme nemohli odolat focení v úžasných pampeliškách. Letos poprvé na jiném místečku :-).


29.04.2015 Štěňátka po Chunnýskovi slaví již své 2. narozeniny
Již své 2. narozeniny slaví potomci po Chunnýskovi: AMOR ("Čak"), ANDY, AARON, ADRICA, AYLA, AURA, ANGIE, AIRA CHS White Coffee .
Někteří slaví své výstavní úspěchy, cvičí na poli pracovní, ale především jsou to úžasní, nejvěrnější parťáci a rodinní společníci :-) Přejeme pevné zdravíčko a spoustu psích radostí :-)


26.4.2015 Polské vítězství a nádherné Turawské jezero
Nádherný a veleúspěšný den jsme strávili s babičkou Haničkou na mezinárodní výstavě psů v Opole (PL) a Turawském jezeře. Jako jediný byl přihlášený náš nejmladší Angusek. Ve třídě mladých získal od paní rozhodčí následující hodnocení: výborný 1, Vítěz mladých, BOJ a titul nejvyšší BOB. Jednoduše vyhrál vše, co se dalo :-). Po výstavě jsme si udělali výlet na překrásné Turawské jezero, kde se Angusek mohl vyřádit :-).


24.4.2015 Angus s Beebou za modely :-) aneb vzpomínka na únorovou výstavu v Brně
Přenádherné fotky Anguska a Beebinky z focení po výstavě v Brně (7.2.2015). Nejen výsledky  z tohoto únorového víkendu (Angus Crazy Forever-tř.mladých:V1,CAJC, BOJ, čekatel Českého junior šampiona a Becky z Dubového návrší-tř.šampionů: 2x V1,2xCAC,2xCACIB,2xBOS, dokončen Český grand šampion), ale především fotky jsou naprosto úžasné. Za fotečky obrovský dík patří Kateřině Mráčkové (www.facebook.com/mrackova.foto) !!!


19.4.2015 Náš vrh "A" slaví své 1.narozeniny
Čas neuvěřitelně letí a dnes je tomu právě rok, co se narodila naše nejúžasnější miminka, 8 chlapečků a 3 holčičky :-). Byly to takové malinkaté šedivé myšičky.... nyní jsou z nich téměř dospěláci :-) Zamilovali jsme si je a loučení s nimi bylo hodně těžké a slzavé :-(. Rozjeli se nám po celé Evropě (Anglie, Německo, Rakousko, Polsko). Všichni naši "Crazáčci" mají  ale skvělé, báječné, suprové páníčky!!! Obrovský DÍK vám všem za starost, péči a lásku!!! Astuško, Affynko, Akirko, Amanzinku, Archienku, Loki (Apollo), Arthurku, Aileanku, Akimku, Arthosku a náš Angusku, přejeme vám z celého srdce pevné zdravíčko, lásku, věrnost, samé radosti a žádné starosti :-)

19.4.2015 Jarní svod a oslava 1.narozenin našeho Anguska
Dopoledne dnešního slavnostního dne jsme strávili na Jarním svodu psů v Šonově u Nového Města nad Metují pořádaným OMS Náchod. Prvním dárečkem Anguska k jeho dnešním narozeninám bylo úspěšné absolvování svodu. Další dárečky pokračovali oslavou na zahradě:-).
Angusku náš milovaný ..... rok utekl jako voda a je z tebe nádherný kluk plný temperamentu, věrnosti a neuvěřitelné chuti k práci. Přejeme ti, ať jsi stále takový úžasný lupmík s velký srdcem :-)


11.4.2015 Chunnýsek v Ostravě za hvězdu :-)
Nádherný slunný den s úžasnými výsledky jsme si užili na Národní výstavě psů v Ostravě. Chunnýsek se prezentoval ve třídě veteránů a získal ocenění V1 a titul BOV. V závěrečných soutěžích úspěch dovršil, Nejlepší veterán - 4.místo. Chunnýsku, jsi prostě neskutečný :-)


11.4.2015 Arthosek a jeho Jarní svod
Náš milovaný "pan" Atrthosek, jako první štěňátko z našeho vrhu "A," v sobotu úspěšně absolvoval Jarní svod. Rozhodčí nešetřili chválou :-). Obrovský dík paníčkům "Jarošákům" za super prezentaci, péči a fotečky!!!

1 of 43
<< >>

Kontakt:

Monika Sloupenská

a

Pavel Sloupenský

Strmá 338

550 01 Broumov

Tel.:

+420 604 617 587

E-mail:

chscrazyforever@email.cz

chscrazyforever.cz

výmarský ohař štěňata