Archiv

19.4.2015 Náš vrh "A" slaví své 1.narozeniny
Čas neuvěřitelně letí a dnes je tomu právě rok, co se narodila naše nejúžasnější miminka, 8 chlapečků a 3 holčičky :-). Byly to takové malinkaté šedivé myšičky.... nyní jsou z nich téměř dospěláci :-) Zamilovali jsme si je a loučení s nimi bylo hodně těžké a slzavé :-(. Rozjeli se nám po celé Evropě (Anglie, Německo, Rakousko, Polsko). Všichni naši "Crazáčci" mají  ale skvělé, báječné, suprové páníčky!!! Obrovský DÍK vám všem za starost, péči a lásku!!! Astuško, Affynko, Akirko, Amanzinku, Archienku, Loki (Apollo), Arthurku, Aileanku, Akimku, Arthosku a náš Angusku, přejeme vám z celého srdce pevné zdravíčko, lásku, věrnost, samé radosti a žádné starosti :-)

19.4.2015 Jarní svod a oslava 1.narozenin našeho Anguska
Dopoledne dnešního slavnostního dne jsme strávili na Jarním svodu psů v Šonově u Nového Města nad Metují pořádaným OMS Náchod. Prvním dárečkem Anguska k jeho dnešním narozeninám bylo úspěšné absolvování svodu. Další dárečky pokračovali oslavou na zahradě:-).
Angusku náš milovaný ..... rok utekl jako voda a je z tebe nádherný kluk plný temperamentu, věrnosti a neuvěřitelné chuti k práci. Přejeme ti, ať jsi stále takový úžasný lupmík s velký srdcem :-)


11.4.2015 Chunnýsek v Ostravě za hvězdu :-)
Nádherný slunný den s úžasnými výsledky jsme si užili na Národní výstavě psů v Ostravě. Chunnýsek se prezentoval ve třídě veteránů a získal ocenění V1 a titul BOV. V závěrečných soutěžích úspěch dovršil, Nejlepší veterán - 4.místo. Chunnýsku, jsi prostě neskutečný :-)


11.4.2015 Arthosek a jeho Jarní svod
Náš milovaný "pan" Atrthosek, jako první štěňátko z našeho vrhu "A," v sobotu úspěšně absolvoval Jarní svod. Rozhodčí nešetřili chválou :-). Obrovský dík paníčkům "Jarošákům" za super prezentaci, péči a fotečky!!!

4.4.2015 Veselé Velikonoce
Počasí se mění téměř několikrát za hodinu a stihnou se vystřídat všechna roční období. Přejeme tedy všem  slunné, zimní, ale především VESELÉ VELIKONOCE :-)


2.4.2015 Cvíčo a venčeníčko v aprílovém počasí
Cvičení a venčení v bláznivém aprílovém počasí. Chvíli jaro, chvíli zima a to stejné dokolečka :-) Angusek se pilně připravuje pod dohledem 4 nohé rady starších na své první zkoušky (KZV) a jde mu to skvěle. Nádherné pevné vystavovaní. Beebinku letos čekají všestranné zkoušky (KVZ).


20.3.2015 Konečně jaroooooo :-)
Dočkali jsme se a máme konečně jaro. První jarní fotečky :-) Nejen z venčeníčka, ale také z gaučíku, jak kluci odpočívají :-)


11.3.2015 Chunnýsek je oficiálně SLOVENSKÝ VETERÁN ŠAMPION :-)
Je to tadýýýýýýýýý...... Chunnýsek se stal oficiálně SLOVENSKÝM VETERÁN ŠAMPIONEM. Je to neuvěřitelné, ale je to již jeho 11. dokončený šampionát krásy!!! Chunndo, ty náš kluku šikovná :-)


28.2.-1.3.2015 Výstavní víkend v Nitře, všechna první místa byla naše :-)
Výstavní víkend na Slovensku nemohl dopadnout lépe. Beeba si po oba dva dny ve třídě šampionů vyběhala 2x V1, 2x CAC, 2x CACIB, 2x BOB a titul Nitra Winner. V sobotu si dokončila Slovenského šampiona a v neděli se stala čekatelkou Slovenského grandšampiona. Chunnýsek se nádherně předvedl ve třídě šampionů, získal 2x V1 a již v sobotu se stal Slovenským veterán šampionem. Je to neuvěřitelné, je to jeho již 11.dokončený šampionát krásy !!!! Byl to nádherný víkend s úžasnými výsledky. Pokorňákům moc děkujeme za krásné páteční odpoledne a opět za veškerý servis :-)


12.2.2015 Plánované spojení - Chunny a Linda :-)
Již teď se nemůžeme dočkat léta.... miminek....... :-)
Z tohoto nádherného spojení Chunnýska a Lindy (Angee Magic Snowflake) se můžeme těšit na krásná a pohodová štěňátka, která se narodí v CHS Bohemia Farlin :-) Kontakt: simona.hyklova@seznam.cz, tel.:+420 774 377 736+420 774 377 736.


1 of 42
<< >>

Kontakt:

Monika Sloupenská

a

Pavel Sloupenský

Strmá 338

550 01 Broumov

Tel.:

+420 604 617 587

E-mail:

chscrazyforever@email.cz
Počet návštěv::

počítadlo
chscrazyforever.cz

výmarský ohař štěňata