o mně

angus

C.I.E., GrandCH CZ, CH CMKU, MultiCH (CZ, PL, SK), JCh CZ, JCh PL

ANGUS CRAZY FOREVER

*19.4.2014

ČLP/VOD/9484

65 cm/ 35 kg

výmarský ohař dlouhosrstý

chovný a krycí pes

DKK: B/B, DLK: 0/0

chrup: úplný, nůžkový skus

matka: Becky z Dubového návrší

otec: Deano z Šafranice

chovatel: Pavel Sloupenský

Průkaz původu

Angus je nejmladším členem smečky. Narodil se spolu s deseti sourozenci v naší CHS Crazy Forever. Již od štěňátka nás okouzlil jeho exteriér, vrozená chuť k práci, úžasná povaha a tomu všemu nešlo odolat :-)

Angus se již prezentoval ve třídě štěňat a dorostu na několika výstavách a posudky dokazují, že ho čeká velká budoucnost. Již v šesti měsících se pyšní titulem Evropská naděje 2014. Jeho úžasný exteriér dokazují tituly Junior šampion CZ a PL. V roce a půl se stal Klubovým vítězem, Vítězem Prahy. Ve dvou letech je šampion CZ, PL, SK, šampion ČMKU, Grandšampion CZ, Klubový Vítěz v PL, Vítěz Středovýchodní Evropy, Bundessieger a C.I.E. (Mezinárodní výstavní šampion). Je čekatelem šampiona krásy ÖCH, C.I.B (Mezinárodní šampion krásy) a Grandšampiona SK.

Angus nám prokazuje své lovecké vlohy chutí k aportu, vystavováním, zájmem o stopu zvěře a láskou k vodě. V roce a půl má již absolvované troje zkoušky: ZV (Zkoušky vloh), SVP (Speciální vodní práce) a PZ (Podzimní zkoušky), vše v I. ceně. Ve dvou letech dále složil LZ (Lesní zkoušky) v I.ceně. Další jeho pracovní úspěchy: Memoriál Ing.Kováře (SZVP)-I.cena, Klubové speciální vodní zkoušky-I.cena, Baldecký pohár (lesní a vodní práce ohařů)-I.cena.

chscrazyforever.cz

výmarský ohař štěňata