O nás

Vítejte na stránkách naší chovatelské stanice Crazy Forever, která byla založena v květnu 2013 pod reg.číslem 375/13 ve

Východních Čechách v překrásné chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Rozléhá se na hranicích s Polskem, ohraničena věncem hor Javořích, Stolových a Jestřebích. Tato kotlina s nádhernou přírodou, lesy a skalními útvary je a bude navždy naším domovem.


Crazy Forever

Crazy Forever je zároveň domovem pro naše tři chlupaté mazlíčky, kterým jsou naše stránky věnovány. Prvním chlupáčem je nádherný chovný a krycí pes se srdcem na správném místě a andělskou povahou, zlatý retriever, Chunny Chlupaté štěstí „U“. Druhým zlatíčkem je krásná chovná fenka dlouhosrstého výmarského ohaře, Becky z Dubového návrší ( alias Beeba). Tato dvou plemenná ztřeštěná dvojka dala dohromady i nás, jejich páníčky. Přiměla nás také k jedinečnému názvu naší chs, protože naše broumovská smečka zůstane Crazy Forever. Nejmladším členem naší smečky je Angus Crazy Forever, kterého jsme si nechali z našeho prvního vrhu „A“


Cílem naší chovatelské stanice Crazy Forever je odchov štěňátek s kvalitním rodokmenem, po rodičích výborných nejen exteriérových, ale také loveckých vlastností, pevného zdraví a typickou povahou. Důraz budeme klást při výběru nových páníčků. Samozřejmostí je chovatelský servis, rádi poradíme a pomůžeme s loveckým výcvikem.


Na stránečkách se také dozvíte nejen novinky, ale rovněž události a zajímavosti, které jsme prožili před založením naší

CHS Crazy Forever (www.chunnychlupatestesti.ic.cz)

Certifikat
chscrazyforever.cz

výmarský ohař štěňata